Chironova astroterapie

Chiron můj menšíje naší autorskou metodou (Petra Postupová - Hana Homolková), kterou jsme začaly provozovat pro širší veřejnost od 24. 8. 2005. Jedná se o spojení astrologie s určitou terapeutickou technikou, jež má kořeny v metodě SRT (Spiritual Response Therapy).

Metoda se specializuje na čistění bloků daných zcela konkrétními napěťovými oblastmi individuálního nebo partnerského horoskopu, v jejichž důsledku pak zažíváme různé typy dezorientace, nejistotu, omezení, překážky, bolestné zkušenosti, životní těžkosti, nestabilitu, zdravotní problémy, vztahové zádrhely, citová zranění.

Tyto problémové oblasti čistí tato metoda zcela zásadním způsobem, postihujícím veškeré kořeny dané disharmonie (např.zdravotní, vztahové, profesní). Odstraňuje závazky způsobené magií. Má návaznost na minulé životy.

Vyčistění disharmonických astrologických aspektů a ostatní napěťové dynamiky horoskopu umožňuje objevit a rozvinout vrozené schopnosti na daleko hlubší úrovni, zmírnit extrémy. Poskytuje možnost korigovat nesprávné postoje a změnit ustrnulé navyklé způsoby myšlení a jednání, napravit omyly karmické minulosti, jež nám brání v proudění tvůrčí energie a následně spokojeném životě. Je cestou osobního růstu a vývoje. Napomáhá k sebeuvědomění.

Chiron je planetou vládnoucí čistění těla tím, že uvolňuje nejhlouběji uloženou bolest.

l63chiron

Partner duše ChironChironova partnerská astroterapie
Srovnávací parterský horoskop (synastrie) ukazuje oblasti, v nichž se spolu dvě osoby shodují nebo se naopak neshodují, což vytváří směs různých úrovní porozumění či neporozumění. Vzájemné harmonické aspekty v horoskopu partnerů vnášejí soulad a porozumění. Disharmonické aspekty mezi partnery pak značí řadu lekcí na mnoha úrovních, kterým musejí oba čelit. Konflikt se často stává zdrojem osvícení, nicméně příliš mnoho konfliktů může harmonii zcela zničit, vede k napětí a krizi.

Chironova partnerská astroterapie čistí tyto vzájemné napěťové aspekty (vzájemná karmická zatížení) mezi dvěma osobami v rámci srovnávacího horoskopu. Vyčistění vzájemné disharmonie umožňuje zpracovat danou vztahovou problematiku na mimořádně hluboké úrovni, kdy karmická zátěž s ní spojená vyplouvá na povrch a my máme mnohem větší šanci na ní pracovat a nastolit tak rovnováhu v daném partnerském (nebo jakémkoliv osobním vztahu, např. s rodiči, dětmi, bývalými životními druhy apod.).

Vyčistění příslušného srovnávacího horoskopu nám rovněž může poskytnout sílu od vztahu ustoupit, pokud ho již delší čas pociťujeme jako neuspokojivý či frustrující, případně se vyrovnat s bolestnými zkušenostmi v této souvislosti (např. rozpad vztahu apod.).

Chironova partnerská astroterapie je cestou k vytvoření plnohodnotných vztahů.                  

 Chiron finále

Podrobnější informace na www.chironovaastroterapie.cz

Petra Postupová
721 312 745
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., www.postupova.cz

Hana Homolková
773 669 527
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., www.homolkova.cz

 l63chiron

Novinky

Od září opět Praktické semináře astrologie pro absolventy kursů - více v odkazu Kursy/Praktické semináře


Informovaná voda - více v odkazu Doporučuji


Rozhovor pro časopis Sidonie - prosinec 2016: Spokojený zivot je výsledkem osobní transformace a spolupráce s vlastním osudem.Celý článek najdete TADY


Praktické semináře pro absolventy Školy tvůrčí numerologie – více v odkazu Praktické semináře.

Kontakt

PETRA POSTUPOVÁ
PLZEŇ
mob.: 721 312 745
E-mail: p.postupova@seznam.cz