Tarot

Tarot 200 Mýtické postavy Tarotu jsou univerzálními archetypy a pradávnými zdroji moudrosti. Znázorňují principy, jejichž působení podléhá každá lidská bytost  bez ohledu na rodinné, kulturní a sociální podmínky, v kterých vyrůstala.

Výpočtový tarot vycházející z našeho data narození není ovlivněn momentálním rozpoložením vykládající osoby, je absolutní. Jednotlivé symboly velké arkány nabízejí pohled na naše nitro z nových perspektiv, pomáhají nám přiblížit se životnímu poslání, porozumět dění v našem životě. Ukazují životní úkol, na který jsme možná narozením se do hmotného, pozemského světa poněkud pozapoměli. Často se nám zdá, že náš život je řetězem náhod, osudových zvratů, zavádějících nás opakovaně do životních krizí. Mnozí trpí zdánlivou nesmyslností své existence. A právě tarotové symboly dosazené do data narození nás vedou prostřednictvím vnitřního vědomí cestou sebepoznání a hledání zapomenutého poslání, pomáhají nám rozpomenout se na náš životní plán.

 Tarot je dalším z nástrojů sebepoznání, umožňuje nám vidět věci ze správné perspektivy, objevit sebe sama na co nejhlubší úrovni.

  

Novinky

Od září opět Praktické semináře astrologie pro absolventy kursů - více v odkazu Kursy/Praktické semináře


Informovaná voda - více v odkazu Doporučuji


Rozhovor pro časopis Sidonie - prosinec 2016: Spokojený zivot je výsledkem osobní transformace a spolupráce s vlastním osudem.Celý článek najdete TADY


Praktické semináře pro absolventy Školy tvůrčí numerologie – více v odkazu Praktické semináře.

Kontakt

PETRA POSTUPOVÁ
PLZEŇ
mob.: 721 312 745
E-mail: p.postupova@seznam.cz